Nacionalinis pareigūnų profesinių sąjungų susivienijimas

     LT | EN | RU   |   2019 Rugsėjo 18, Trečiadienis 00:12   |   Paieška   |   Greitoji paieška
V. Mykolaičio-Putino g. 5 Vilnius, LT-03106 | Telefonas (8~5) 271 6118 | Faksas (8~5) 212 3273 | El. paštas info@pareigunai.lt

Kontaktai

BENDRI KONTAKTINIAI DUOMENYS:

Nacionalinis pareigūnų profesinių sąjungų susivienijimas (NPPSS)

Įm. kodas: 302301973

Ats. sąsk.:

Pareigūnų kredito unija, Nr. LT78 5016 2000 1400 0090

Pareigūnų kredito unija, Nr. LT79 5016 2000 1400 0072

V.Mykolaičio-Putino g. 5, LT 03106 Vilnius

tel. +370 (5) 2716118, 56118

mob. tel. 8 671 98974

faksas +370 (5) 2123273

el.paštas: info@pareigunai.lt


NPPSS pirmininkas:

Vladimir Banel

Tel. 8 672 54 030

el.paštas vladimir.banel@yahoo.com


NPPSS administracija:

Biuro Vilniuje administratorė

Rasa Prašmuntienė, tel. 8671 98 974

info@pareigunai.lt

Lina Krilavičienė, tel. 8 671 98 974

info@pareigunai.lt


Teisės skyrius:


Teisininkas (vadovas)

Martynas Austys

martynas.austys@pareigunai.lt


Teisininkė

Margarita Bakienė

margarita.bakiene@pareigunai.lt


Teisininkė

Donata Dapkutė

teisininkas@pareigunai.lt


Teisininkė

Ieva Bankietaitė

ieva.bankietaite@pareigunai.lt


ES projekto „Pareigūnų gebėjimų ugdymas socialinio dialogo srityje"

vadovas

Vladimir Banel

Tel. 8 672 540 30

el.paštas vladimir.banel@yahoo.com


Viešųjų ryšių vadybininkė

Sonata Baginskaitė-Puodė (atostogose)

tel. 8 678 845 22

media@pareigunai.lt


Vyriausiasis finansininkas

Tomas Mačiulaitis


NPPSS taryba

Tomas Vaitkunskas

Tel. 8 687 79388

info@pareigunai.lt


Simona Stankevičiūtė

tel. 868654245

simona.stankeviciute@vsat.vrm.lt


Roma Katinienė

tel. 8 672 75 477

roma.katiniene@pareigunai.lt


Alfredas Povilanskas

tel. 868502601

fredispovila@gmail.com


Saulius Baltakis

tel. 8 683 00014

saulius.baltakis@policija.lt


Kęstutis Pauliukas

tel. 8 698 08 445

kestutispaull@gmail.com


Rimvydas Versinskas

tel. 8 686 77 184

versinskas@gmail.com


Andrius Bareika

tel. 8 687 97 706

andriuxa370@inbox.lt


Sigita Šatienė (rezervas)

tel. 8 606 92316

sigita.satiene@policija.lt


Robertas Baltuška (rezervas)

Panevėžio apskrities priešgaisrinė gelbėjimo valdyba

tel. 8 633 30666

ketrona@gmail.com


VšĮ Profesinių sąjungų plėtros centras:

Direktorius

Tomas Vaitkunskas

tel. 8 687 79388

tardytojai@centras.lt


Teisininkė

Margarita Bakienė

tel. 8 606 92319

marbakiene@yahoo.com


Lietuvos Respublikos ikiteisminio tyrimo įstaigų profesinė sąjunga (LR ITĮPS)

V.Mykolaičio-Putino g. 5, LT 03106 Vilnius

tel. +370 (5) 2716118, 56118

mob. tel. 8 671 98974

faksas +370 (5) 2123273

el.paštas: info@pareigunai.lt


LR ITĮPS pirmininkas:

Kęstutis Pauliukas

tel. 8 698 08445

el. paštas: kestutispaull@gmail.com

Tarybos nariai:

Tomas Vaitkunskas

Tel. 8 687 79388

 

info@pareigunai.lt

Jurgita Mansevičienė

Tel. 864716368

Vita Kleizienė

Tel. 867839398

Justinas Ozarinskas

862647294

 

Vilniaus apskrities ikiteisminio tyrimo įstaigų profesinė sąjunga (VA ITĮPS)

Juridinio asmens registro kodas 193404123

V.Mykolaičio-Putino g. 5, LT 03106 Vilnius

tel. +370 (5) 2716118, 56118

faksas +370 (5) 2123273

el.paštas: info@pareigunai.lt


VA ITĮPS pirmininkas:

 

l.e.p. Vitalijus Jagminas,

Vilniaus apskrities VPK 1PK,

tel. 8 600 28919

vitalijus.jagminas@policija.lt

 

Tarybos nariai:


Daiva Balkienė,

Vilniaus AVPK Migracijos valdyba

tel. 8 679 97986

daiva.balkiene@policija.lt


Lina Šopienė,

Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba prie VRM

tel. 8 679 97823

lina.sopiene@fntt.lt


Natalija Skripnik,

Vilniaus apskrities VPK 1 PK

tel. 8 615 23635

natalja.skripnik@policija.lt


Santa Rinkevičienė,

Vilniaus apskrities VPK Ukmergės raj. PK

tel. 8 686 87303

santa.rinkeviciene@policija.lt


Vaida Bratcher,

Vilniaus apskrities VPK 2 PK

tel. 8 686 37044

vaida.bratcher@policija.lt


Sigitas Gulbinas,

Vilniaus apskrities VPK Elektrėnų PK

tel. 8 679 22664

sigitas.gulbinas@policija.lt


Lietuvos policijos profesinė sąjunga (LPPS)

Juridinio asmens registro kodas 300608639

V.Mykolaičio-Putino g. 5, LT 03106 Vilnius

tel. +370 (5) 2716118, 56118

faksas +370 (5) 2123273

el.paštas: info@pareigunai.lt


LPPS pirmininkas:

Roma Katinienė

Kauno apskrities Vyriausiasis policijos komisariatas

tel. 8 672 75477

roma.katiniene@pareigunai.lt


Tarybos nariai:


Tadas Mažutis

Tauragės aps. VPK

tel. 861029556

tadas.mazutis@policija.lt


Elytė Kaminskienė

Klaipėdos AVPK Rietavo PK

tel. 8 606 92314

elyte.luksiene@policija.lt


Arūnas Pužauskas

Klaipėdos apskrities VPK

tel. 615 44733

prsks@yahoo.com


Audrius Apulskis

Telšių aps. VPK Mažeikių raj. PK

tel. 869846849

audrius.apulskis@policija.lt


Agnė Greblikaitė

Kauno aps. VPK

tel. 868614680

agne.greblikaite@policija.lt


Arnoldas Strumila

Klaipėdos aps. VPK

tel. 867628179

arnoldas.strumila@policija.lt


Vasarė Sorokina

Šiaulių aps. VPK

tel. 865775388

vasare_k@yahoo.com


Mindaugas Uzdonas

Utenos aps. VPK Visagino PK

tel. 867017842

mindaugas.uzdonas@policija.lt


Lietuvos pasienio pareigūnų profesinė sąjunga (LPPPS)

Juridinio asmens registro kodas 301537216

V.Mykolaičio-Putino g. 5, LT 03106 Vilnius

tel. +370 (5) 2716118, 56118

faksas +370 (5) 2123273

el.paštas: info@pareigunai.lt


LPPPS pirmininkas:

Vladimir Banel

VSAT prie LR VRM Vilniaus rinktinė

tel. 8 672 54 030

vladimir.banel@pareigunai.lt


LPPPS vicepirmininkas

Rimantas Liepa

VSAT prie LR VRM Vilniaus rinktinė 

tel. 8 698 21268, 

rimantas.liepa@gmail.com


LPPPS tarybos pirmininkas

Jevgenijus Amelinas

VSAT prie LR VRM Ignalinos rinktinė

tel. 8 606 92 357

letioxa@gmail.com


LPPPS tarybos nariai:


Giedrius Krilavičius,

VSAT prie LR VRM Sienos kontrolės organizavimo valdyba 

tel. 8 698 80530

giedriuskril@gmail.com


Andrius Bareika

VSAT prie LR VRM Ignalinos AE apsaugos rinktinė

tel. 8 687 97706

andriuxa370@inbox.lt


Žygimantas Kalpokas

VSAT prie LR VRM Užsieniečių registracijos centras

tel. 8 601 65471

zkalpokas@gmail.com


Eglė Štarienė

VSAT prie LR VRM Pagėgių rinktinė

tel. 8 671 42123

egle.dom@gmail.com

Ugniagesių gelbėtojų profesinė sąjunga (UGPS)

Juridinio asmens registro kodas 300118795

V.Mykolaičio-Putino g. 5, LT-03103 Vilnius

tel. +370 (5) 2716118, 56118

mob. tel. 8 671 98974

faksas +370 (5) 2123273

el. paštas: info@pareigunai.lt


UGPS pirmininkas:

Alfredas Povilanskas

tel. 868502601

fredispovila@gmail.com


Valdybos nariai:

Arūnas Dulevičius

tel. 868685020

arunasdulevicius@gmail.com


Dainius Domantas

tel. 861550433

dainius.domantas6@gmail.com


Robertas Baltuška

tel. 869888789

robertas.nppss@gmail.com


Petras Vitunskas

tel. 861864162 

p.vitunskas@gmail.com


Lietuvos aplinkos apsaugos sistemos darbuotojų profesinė sąjunga (LAASDPS)

Juridinio asmens registro kodas 302623077

V.Mykolaičio-Putino g. 5, LT-03103 Vilnius

tel. +370 (5) 2716118, 56118

mob. tel. 8 671 98974

faksas +370 (5) 2123273


LAASDPS pirmininkas

Vaidas Laukys

tel. 8 687 120 26

laukysv@gmail.com


Pirmininko pavaduotojas

Viktoras Mindžiulis

tel. 8 650 163 39

v.mindziulis@gmail.com


Valdybos nariai:

Arvydas Bagdanskas

tel. 8 614 615 24

arvydas_2001@email.lt


Jaunius Janonis

tel. 8 683 653 85

jaunius.janonis@gmail.com


Antanas Gailiušis

tel. 8 682 604 65

mantas.gailiusis@gmail.com


Andrius Jankauskas

tel. 8 610 435 84

a.jankauskas04@gmail.com


Algirdas Miliauskas

tel. 8 610 004 57

a.miliauskas242@gmail.lt


Algimantas Paplauskas

tel. 8 698 060 39

al.paplauskas@gmail.com


Darius Ciganas

tel. 8 616 557 73

d.ciganas@klrd.am.lt


Kęstutis Stankevičius

tel.  8 693 107 97

kestukas.meister@gmail.com


Pareigūnų kredito unija  (daugiau apie PKU skaitykite čia)

Birželio 23-iosios g. 15, 03206 Vilnius

tel. +370 (5) 2608934, +370 (5) 2716118, 56118

faksas +370 (5) 2123273

Mob. tel. 8 673 98414

unija@pareigunai.lt