Nacionalinis pareigūnų profesinių sąjungų susivienijimas

     LT | EN | RU   |   2020 Rugsėjo 27, Sekmadienis 16:31   |   Paieška   |   Greitoji paieška
V. Mykolaičio-Putino g. 5 Vilnius, LT-03106 | Telefonas (8~5) 271 6118 | Faksas (8~5) 212 3273 | El. paštas info@pareigunai.lt

Kelionių panorama

Islandija - Geizerių sala!

2015-06-16


 

Nuostabi 7 dienų pažintinė kelionė po nepažintą kraštą!

1 diena. Tiesioginis vakarinis skrydis iš Vilniaus į Reikjaviką. Islandijos sostinėje būsime po vidurnakčio. Pervežimas į viešbutį, apsigyvendinimas ir nakvynė.

2 diena. Po vėlyvų pusryčių apie 12:30 val išvykimas į Reikjaviko apylinkes. Apžiūrima garsioji ir populiarioji geoterminių vandenų maudynių vieta Žydroji Lagūna (Blue Lagoon) - tai didžiulis žalsvai melsvas ežeras, kurį labai pamėgę tiek vietiniai gyventojai, tiek ir svečiai iš užsienio. Kelionė Atlanto vandenyno pakrante ir sustojimas Grindavik žvejų kaimelyje prie uosto. Ekskursijos metu aplankoma požeminių purvo šaltinių vietovė, vadinama "velno virtuvė", kur besiveržiantys iš gelmių sieros junginiai suformavo unikalų spalvingą peizažą ir paskleidė ne itin malonų kvapą. Kelionė per sustingusios lavos laukus ir geoterminę Krisuvik vietovę. Apžiūrimas didžiausias ir giliausias Reikjanes pusiasalio ežeras Kleifarvatn. Įdomu, kad 2000 metais po nedidelio žemės drebėjimo ežero vanduo buvo pradingęs, tačiau vėliau vėl prisipildė. Pavakaryje grįžimas į Reikjaviko viešbutį.

3 diena. Ekskursija “Auksinis Ratas” – vienas iš populiariausių turistinių maršrutų šalyje. Kelionė vaizdingo Lingvallavatn ežero pakrante į Thingvellir nacionalinį parką. Pakeliui - nepakartojamas Islandijos gamtovaizdis, snieguoti kalnai ir sustingusios ugnikalnių lavos laukai. Apžiūrima Nesjavellir geoterminė elektrinė, aprūpinanti elektra ir karštu vandeniu Reikjaviko rajoną. Ekskursijos kulminacija - Strokur geizeris, trykštantis iš žemės gelmių. Įsimintinas sustojimas prie Gulfoss krioklio ant Hvita upės. Tai vienas įspūdingiausių krioklių pasaulyje. Nors krenta vos iš 32 metrų aukščio, tačiau milžiniškas vandens kiekis, almantis į kanjoną, palieka neišdildomą įspūdį. Vakare grįžimas i viešbutį.

4 diena. Ryte ekskursija po šalies sostinę Reikjaviką pradedama nuo Islandijos Prezidento rezidencijos apžiūrėjimo. Stebina pastatų paprastumas ir prieinamumas kiekvienam atvykėliui. Pakeliui pavažiuojamas Hafnafjordur miestas (trečias pagal dydį šalyje) - buvusi vikingų gyvenamoji vieta, šiandien tituluojamas Rokenrolo sostine. Sustojimas žvejų uoste. Reikjavike nuo Perlan pastato, kuris tarnauja kaip miesto vandens saugyklos, apžvalgos aikštelės atsiveria miesto panorama. Tęsiant ekskursiją aplankoma orignalios architektūros Hallgrimskirkja bažnyčia, tapusi Islandijos sostinės simboliu. Pravažiuojant miesto centre apžiūrima Rotušė ir Parlamento pastatas. Sustojimas prie Hofdi pastato, kuriame įvyko istorinis Gorbačiovo ir Reigano susitikimas 1986 metais. Ekskursijos pabaigoje apžiūrimas Laugardalur rekreacinis parkas. Laisva popietė, kurios metu galima užsisakyti plaukimą laivu "Banginių stebėjimas" (jeigu tinkamas oras ir bus atplaukusių šių didžiųjų "žuvelių").

5 diena. Laisva diena Reikjavike, kurios metu siūlome papildomą ekskursiją “super” džipais (kaina apie 200 eurų) į Landmannalaugar vietovę. Čia galima pasigrožėti centrinės Islandijos gamta su spalvingais kalnais, didžiausiu šalyje Hekla vulkanu, ispūdingais kriokliais, taip pat išsimaudyti natūraliuose geoterminių vandenų baseinuose. Džipai pritaikyti važiuoti per ledynus, upes, kalnus, sniegą bei lavą. Tai unikali galimybė susipažinti su tikrąja Islandijos egzotika, pakeliauti po sunkiai pravažiuojamas, bet ypač vaizdingas vietoves, per žaliuojančius slėnius ir samanotus lavos laukus, per snieguotus kalnus ir vandeningas krioklių kaskadas. Vakare grįžimas į viešbutį.

6 diena. Išvykimas į ekskursiją autobusu "Pietinė salos pakrantė". Pirmas sustojimas prie Seljalandsfoss krioklio, stebinančio įspūdinga krentančio vandens siena. Pasivaikščiojimas po Solheimajokull ledyną (reikia pasiimt tinkamą apavą ir rūbus). Sustojimas Reynisfjara vietovėje, kur miliniškos bazalto uolos "įlipa" į Atlanto vandenyną. Legendos pasakoja, kad tai tekanti saulė pavertė trolius į akmenis. Pietūs ekskursijos metu (už savo lėšas). Apžiūrimas vienas iš aukščiausių Islandijos krioklių Skogafoss su juodo smėlio paplūdimiu. Pakeliui galima grožėtis mažais kaimeliais ir laisvai besiganančiais unikaliais islandų arkliais. Giedrą dieną tolumoje matosi žinomiausi šalyje vulkanai - aukščiausias Hekla ir prieš keletą metų pasaulį išgąsdinęs Ejafjajokudlis. Sustojimas mažame Vik miestelyje. Pavakaryje grįžimas į viešbutį.

7 diena. Ekskursija autobusu į Kaldidalur (Šaltąjį slėnį). Pravažiuojamas "povandeninis" tunelis po Hvalfjordur fjordu. Pakilimas į 700 m aukščio kalnų perėją, sustojimas prie didžiausio pasaulyje geoterminio karšto vandens (97 C) šaltinio Deildartunguhver. Kelionė per lavų laukus, foto sustojiai vaizdingose vietovėse. Apžiūrimi legendinis Barnafoss (Vaikų krioklys) ir Hraunfossar krioklių kaskada, besitęsianti 900 metrų. Sustojimas pietums (savo lėšomis). Jaki vietovėje pasivaikščiojimas po antrą pagal dydį Islandijoje Langjokul ledyną. Grįžtant į Reikjaviką sustojimas Tingvelir nacionaliniame parke, kuris įtrauktas į pasaulinį UNESCO paveldo sąrašą. Pavakaryje grįžimas į viešbutį.

8 diena. Ryte laisvalaikis suvenyrų pirkimui arba maudynėms Žydrojoje lagūnoje. Vidurdienį išvykimas į oro uostą. Po pietų tiesioginis skrydis iš Islandijos į Lietuvą. Vakare grįžimas į Vilnių.

 

Kelionės datos ir kaina:

2015.06.29 - 07.06 - 1570 Eur
2015.07.25 - 08.01 - 1570 Eur
2015.08.21 - 08.28 - 1570 Eur

 

 

Į kelionės kainą įskaičiuota:

- aviabilietai su oro uostų mokesčiais
- apgyvendinimas 3* viešbutyje dviviečiuose kambariuose su pusryčiais
- pervežimas iš / į oro uostą
- vietiniai pervežimai
- ekskursijos su gidu (anglų kalba)

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

- medicininių išlaidų draudimas (galima įsigyti mūsų agentūroje)
- papildomos ekskursijos
- arbatpinigiai ir asmeninės išlaidos

Papildoma informacija:

- ekskursijos yra vykdomos su turistų grupėmis iš skirtingų Reikjaviko viešbučių
- galima užsisakyti aukštesnės kategorijos viešbutį pagal atskirą užklausą
- galima užsisakyti vienvietį kambarį už papildomą mokestį.

Norėdami užsakyti kelionę, kreipkitės į info@panoramatravel.lt


Daugiau naujienų

Apklausa

Ar pritariate pareigūnų pensijinio amžiaus padidinimui iki 25 metų?
Praėjusios apklausos rezultatai
Ar esate patenkintas atlyginimo padidinimu?
1. Taip, nes tai rodo, kad padėtį stengiamasi gerinti.  9%
2. Ne, nes padidinimas buvo labai menkas ir jo beveik nepajutau.  69%
3. Man nerūpi, nes ketinu palikti tarnybą.  21%
Apklausų archyvas

Naujienos iš policijos departamento

Mūsų padaliniai

flash