Nacionalinis pareigūnų profesinių sąjungų susivienijimas

     LT | EN | RU   |   2020 Rugsėjo 24, Ketvirtadienis 00:57   |   Paieška   |   Greitoji paieška
V. Mykolaičio-Putino g. 5 Vilnius, LT-03106 | Telefonas (8~5) 271 6118 | Faksas (8~5) 212 3273 | El. paštas info@pareigunai.lt

Pareigūnų profesinės sąjungos palaiko protestuojančius pedagogus

2016-02-23

Nacionalinis pareigūnų profesinių sąjungų susivienijimas (NPPSS) ir jį vienijančios policijos, pasienio, ugniagesių gelbėtojų, bausmių sistemos ir aplinkosaugininkų profesinės sąjungos palaiko streikuojančius pedagogus ir tikisi, kad jų reikalavimai bus išklausyti.

Patys ne kartą streikavę, basomis ir vergų arijomis didesnio finansavimo reikalavę pareigūnai supranta, kokioje situacijoje šiuo metu atsidūrė mokytojai. Jau ne vienerius metus keliami tie patys klausimai,  valdžios sprendimų vis nėra, o prasidėjus streikui Vyriausybė ragina tartis derybų metu.

„Solidarizuojamės ir palaikome pedagogus, kurie teisėta protesto forma imasi veiksmų. Tuo pačiu raginu kitų nevyriausybinių organizacijų atstovus, vaikų, kurių mokyklose vyksta protestai, tėvus palaikyti protestuojančius mokytojus. Vyriausybė negali pamiršti trijų pamatinių šalies prioritetų – švietimo, sveikatos bei vidaus ir išorės šalies saugumo. Tuo tarpu vaikai – mūsų ateitis, todėl privalome suteikti jiems kokybišką išsilavinimą. Dabartinėje situacijoje tik ryžtingi veiksmai gali duoti rezultatų“, - įsitikinęs Vilniaus apskrities ikiteisminio tyrimo įstaigų profesinės sąjungos (VA ITĮPS) vadovas Vytautas Lamauskas.

Paklaustas apie Premjero Algirdo Butkevičiaus kalbas apie tam tikrą Rusijos įtaką pedagogų profsąjungoms, NPPSS vadovas Vladimir Banel primena, kad tokios kalbos pasigirsta jau ne pirmą kartą, tačiau konkrečių faktų pateikta taip niekada ir nebuvo. „Jei iš tiesų Premjeras turi tokios informacijos, tegul pateikia įrodymus, o ne diskredituoja visą profesinių sąjungų judėjimą“.

NPPSS informacija


Daugiau naujienų

Apklausa

Ar pritariate pareigūnų pensijinio amžiaus padidinimui iki 25 metų?
Praėjusios apklausos rezultatai
Ar esate patenkintas atlyginimo padidinimu?
1. Taip, nes tai rodo, kad padėtį stengiamasi gerinti.  9%
2. Ne, nes padidinimas buvo labai menkas ir jo beveik nepajutau.  69%
3. Man nerūpi, nes ketinu palikti tarnybą.  21%
Apklausų archyvas

Naujienos iš policijos departamento

Mūsų padaliniai

flash