Nacionalinis pareigūnų profesinių sąjungų susivienijimas

     LT | EN | RU   |   2020 Rugsėjo 24, Ketvirtadienis 00:39   |   Paieška   |   Greitoji paieška
V. Mykolaičio-Putino g. 5 Vilnius, LT-03106 | Telefonas (8~5) 271 6118 | Faksas (8~5) 212 3273 | El. paštas info@pareigunai.lt

Pradėti įgyvendinti Pareigūnų kredito unijos remti projektai

2016-03-01

Pareigūnų kredito unija savo kuruojamai Pareigūnų bendruomenių rėmimo programai šiemet skyrė 3070 eurų sumą. Parama paskirstyta šešiolikai labai įvairių policijos bendruomenių projektų, laimėjusių paraiškų konkursą. Tiesa, visus projektus vienija vienas pagrindinis kriterijus – jie visi skirti būtent pareigūnų gerovei! Džiaugiamės, kad projektai jau pradėti įgyvendinti.

Vieni pirmųjų projektą ėmėsi įgyvendinti Telšių apskrities VPK Mažeikių PK, konkursui pateikę projektą „Pareigūnų poilsiui ir švietimui“. Jie ėmėsi įrenginėti pareigūnų poilsiui skirtas komisariato patalpas. Planuose – nusipirkti stalo futbolo žaidimą bei įsirengti informacinį stendą, kuriame būtų dedama pareigūnams aktuali informacija ir apie Pareigūnų kredito uniją, paslaugas bei ypatingas akcijas. Darbe pareigūnai patiria daug streso, įtampos, tad atsipalaiduoti pertraukų metu ypač svarbu. Be abejo, tokių patalpų atsiradimas skatins bendrauti, stiprins bendruomeninius ryšius.

Vilniaus miesto Pirmojo policijos komisariato asociacija kartu su Penktojo policijos komisariato asociacija, sėkmingai ir smagiai įvykdė projektą „Per juokus į geresnį santykį“.  Pareigūnai kartu su poromis turėjo puikią galimybę sudalyvauti labai netipiškame DVD seminare santykių klausimais. Vienas žymiausių konsultantų šeimos ir vedybinio gyvenimo klausimais JAV, Mark Gungor, gvildeno sudėtingus vyrų ir moterų santykių klausimus, pateikė aibę naudingų ir praktinių patarimų, kaip išnarplioti santykių „mazgus“. Renginio metu teritorinių policijos komisariatų darbuotojai ir jų šeimų nariai ne tik susipažino su įdomia seminaro vaizdo medžiaga, kurią vėliau, moderuojant Vilniaus aps. VPK psichologams, aptarė grupėse bei pateikė savo įžvalgas, bet ir turėjo puikią progą netradicinėje ir šventinėje aplinkoje pabendrauti tarpusavyje, stiprinti ryšius bei atrasti naujų bendradarbiavimo galimybių.

Vilniaus miesto 6 PK pareigūnai jau pradėjo ir visus metus įgyvendins  projektą "Sveikas pareigūnas - sveika visuomenė". Už skirtas projektui lėšas nupirkti jogos kilimėliai, gumos ir muzikinis centras, vyks body-flekso ir kalanetikos treniruotės.

Vilniaus aps. Vyriausiojo PK Migracijos valdyba taip pat ruošiasi pristatyti savo puikų projektą „Futbolas visiems“, kurio tikslas – atgaivinti tarpukario Lietuvos policijos futbolo sporto tradicijas, puoselėti jas ir populiarinti futbolo žaidimą šiandienos policijos organizacijoje, į turnyrus įtraukiant ir kitas bendruomenes. Panevėžio aps. vyr. PK Kupiškio rajono PK jau rengiasi organizuoti „Šeimos dienas“, o Šiaulių aps. VPK kelių policijos biuras atsakingai ruošiasi Velykiniam boulingo turnyrui. Bus ir Kalėdinis boulingo turnyras! Tačiau Vilniaus aps. Vyriausiojo policijos komisariato Trakų rajono PK dar anksti jam ruoštis. Kaip ir kai kuriems kitiems projektams, tačiau apie kiekvieną projektą Pareigūnų kredito unijos interneto svetainėje rašysime atskirai, nes visi projektai yra ne tik telkiantys bendruomenę, gerinantys tarnybos salygas, padedantys kurti turiningą laisvalaikį, tačiau ir įkvepiantys pavyzdžiai kitoms bendruomenėms.

Pareigūnų kredito unija (PKU) turi ilgą pareigūnų iniciatyvų rėmimo istoriją. Planingam rėmimui jau antrus metus tarnauja PKU Pareigūnų bendruomenių rėmimo programa. Programa siekia skatinti, atkurti pareigūnų, jų šeimos narių tradicijas, populiarinti finansinės kooperacijos veiklą tarp pareigūnų ir darbuotojų, prisidėti gerinant tarnybos aplinką ir  skatinant pareigūnų iniciatyvas bei saviraišką. Šiemet ji stipriai išsiplėtė teritoriškai – paraiškas galėjo teikti visos Lietuvos policijos pareigūnų bendruomenės, tad gavome 23 paraiškas iš įvairių miestų ir rajonų: iš Trakų, Ukmergės, Kupiškio, Anykščių, Elektrėnų, Marijampolės, Šiaulių, Mažeikių, Zarasų, Pagėgių, Kauno, Vilniaus. Pareiškėjai – komisariatų kolektyvai, struktūriniai ir teritoriniai policijos įstaigų padaliniai, darbuotojų asociacijos, bendruomenės, klubai, veteranų organizacijos. Yra planų kitąmet programą daryti dar atviresnę ir pakviesti joje dalyvauti dar daugiau ir kitų sričių pareigūnų.

Pareigūnų kredito unija – kooperatinė finansinė institucija, kurios veiklos ir valdymo pagrindą sudaro profesinė bendruomenė.  Teikiame visas bankines paslaugas. Dirbame tam, kad Pareigūnų unija būtų ne tik patikimu, bet ir draugišku banku savo nariams. Tokiu, kuris skatina bendravimą, žinias, pasitikėjimą.

 

Pareigūnų kredito unijos informacija


Daugiau naujienų

Apklausa

Ar pritariate pareigūnų pensijinio amžiaus padidinimui iki 25 metų?
Praėjusios apklausos rezultatai
Ar esate patenkintas atlyginimo padidinimu?
1. Taip, nes tai rodo, kad padėtį stengiamasi gerinti.  9%
2. Ne, nes padidinimas buvo labai menkas ir jo beveik nepajutau.  69%
3. Man nerūpi, nes ketinu palikti tarnybą.  21%
Apklausų archyvas

Naujienos iš policijos departamento

Mūsų padaliniai

flash