Nacionalinis pareigūnų profesinių sąjungų susivienijimas

     LT | EN | RU   |   2020 Rugsėjo 24, Ketvirtadienis 00:54   |   Paieška   |   Greitoji paieška
V. Mykolaičio-Putino g. 5 Vilnius, LT-03106 | Telefonas (8~5) 271 6118 | Faksas (8~5) 212 3273 | El. paštas info@pareigunai.lt

Rinkimų „Metų kaunietė 2015“ finalininkės: R. Katinienė

2016-03-14

Lietuvos policijos profesinės sąjungos vadovė Roma Katinienė su kolegomis siekia gerinti pareigūnų socialinę padėtį ir darbo sąlygas, kartu stiprinti ir viešąjį saugumą. Jos pastangos miestiečių neliko nepastebėtos. R.Katinienė – tarp šešių rinkimų "Metų kaunietė 2015" finalo dalyvių.

Pasitikėjimas įpareigoja

R.Katinienė neslėpė, kad netikėta buvo net tai, kad ji pateko į rinkimų "Metų kaunietė 2015" dalyvių 30-uką, nekalbant apie finalą. "Manau, kad Kaune yra daug labiau nusipelniusių moterų nei aš", – kuklinosi pareigūnė.

Į policijos pareigūnų profesinės sąjungos veiklą ji įsitraukė supratusi, kad pokyčių galima tikėtis tik susibūrus į bendraminčių komandą ir veikiant visiems kartu.

"Pati nominacija ir palaikymas mane kaip žmogų džiugina ir tikriausiai patvirtina, kad einu teisingu keliu. Kartu – ir dar labiau įpareigoja", – sakė R.Katinienė.

Kolegų nuopelnas

Tai, kad pateko į finalinį šešetuką, ji vertina ne kaip savo asmeninę sėkmę, o kaip komandos ir visų ją supančių žmonių pasiekimą.

"Dirbu komandoje tarp geriausiųjų. Ir Kauno apskrities vyriausiajame policijos komisariate, ir Nacionaliniame pareigūnų profesinių sąjungų susivienijime mane supa stiprios asmenybės, kūrybiški, energingi, turintys tikslų žmonės", – kolegas gyrė R.Katinienė.

Tad, mano pareigūnė, "Metų kaunietės" projekte jai parodytas pasitikėjimas ir palaikymas yra kauniečių parama ir padėka visai Kauno policijai ir pareigūnams.

Tikslas – telkti

Praėjusius metus R.Katinienė įvertino kaip nelengvą kelio į pokyčius laikotarpį. "Profesinė sąjunga su pareigūnų bendruomene siekė, kad Seime būtų priimtas naujas Vidaus tarnybos statutas, kuris leistų įsigalėjusiai sistemai būti lankstesnei, siekti geresnių veiklos rezultatų, tobulėti, labiau užtikrintų pareigūnų socialines garantijas", – kalbėjo pareigūnė.

Jos, kaip profsąjungos pirmininkės, tikslas – telkti policijos bendruomenę, kelti pareigūnų savivertę, ieškoti dialogo tiek su policijos vadovybe, tiek su visuomene stiprinant viešąjį saugumą.

R.Katinienė paminėjo, kad praėję metai buvo reikšmingi dėl priimto Vidaus tarnybos statuto, o dalyvavimas darbo grupėse leido prisidėti kuriant saugią ir sveiką aplinką pareigūnams.

Kviečiame balsuoti

Nugalėtoja finaliniame etape bus išrinkta įvertinus šiuos balsavimo segmentus: 40 proc. lems vertinimo komisijos nuomonė, 20 proc. – "Kauno dienos" skaitytojų atsiųsti balsavimo kuponai, 20 proc. – portalo kaunodiena.lt/mk lankytojų balsai, 20 proc. – balsavimas trumposiomis žinutėmis.

Balsuoti kviečiame iki kovo 16-osios. 2015-ųjų metų kaunietė bus paskelbta per šventines iškilmes Nacionaliniame Kauno dramos teatre kovo 19 d.

Finalo dalyvių sąrašą, daugiau informacijos apie jas ir einamuosius balsavimo rezultatus rasite portale kaunodiena.lt/mk.


Skaitykite daugiau: http://kauno.diena.lt/naujienos/kaunas/miesto-pulsas/rinkimu-metu-kauniete-2015-finalininkes-r-katiniene-737148#ixzz42rijtZyL


Daugiau naujienų

Apklausa

Ar pritariate pareigūnų pensijinio amžiaus padidinimui iki 25 metų?
Praėjusios apklausos rezultatai
Ar esate patenkintas atlyginimo padidinimu?
1. Taip, nes tai rodo, kad padėtį stengiamasi gerinti.  9%
2. Ne, nes padidinimas buvo labai menkas ir jo beveik nepajutau.  69%
3. Man nerūpi, nes ketinu palikti tarnybą.  21%
Apklausų archyvas

Naujienos iš policijos departamento

Mūsų padaliniai

flash