Nacionalinis pareigūnų profesinių sąjungų susivienijimas

     LT | EN | RU   |   2020 Rugsėjo 24, Ketvirtadienis 01:09   |   Paieška   |   Greitoji paieška
V. Mykolaičio-Putino g. 5 Vilnius, LT-03106 | Telefonas (8~5) 271 6118 | Faksas (8~5) 212 3273 | El. paštas info@pareigunai.lt

PKU bendruomenių rėmimo programa: Velykinis Šiaulių AVPK Kelių policijos tarnybos boulingo turnyras

2016-04-05

Kovo 10 d. buvo organizuotas Velykinis Šiaulių AVPK Kelių policijos tarnybos buolingo turnyras. Turnyre dalyvavo 28 Kelių policijos tarnyboje ir Šiaulių apskrities rajonų komisariatuose dirbantys pareigūnai, kurie ne tik žaidė boulingą, bet galėjo pabendrauti, susipažinti ir pamatyti kolegas, su kuriais gana daug bendrauja telefonu, bet vienas kito galimai nėra matę. Turnyro metu buvo dalinamasi gerąja praktika, aptartos darbe kylančios problemos ir sprendimo būdai. Vienareikšmiškai buvo nuspręsta, kad tokia bendravimo forma yra patraukti ir reikalinaga visiems kolegoms, kai galima nesivaržant, betarpiškai aptarti visus rūpimus klausimus.

Visos varžybos turi savus nugalėtojus, taip ir šiame turnyre buvo apdovanotos trys komandos ir įteikti keturi asmeniniai prizai – Naudingiausiam, Azartiškiausiam, Linksmiausiam ir „Taikliausiam“ dalyviui.

Velykiniam Šiaulių AVPK Kelių policijos tarnybos buolingo turnyrui iš Pareigūnų kredito unijos Pareigūnų bendruomenių rėmimo programos skirtų lėšų buvo nupirkti prizai t. y. trys taurės ir keturios statulėlės, taip pat buvo užmokėta buolingo klubui už renginį. Šiaulių AVPK Kelių policijos tarnybos pareigūnai išsako didžiulę padėką Pareigūnų kredito unijai už  darbuotojų skatinimą bendrauti, turiningai praleisti laiką ir už suteiktą galimybę dalyvauti programoje.

PKU informacija

 

 

 


Daugiau naujienų

Apklausa

Ar pritariate pareigūnų pensijinio amžiaus padidinimui iki 25 metų?
Praėjusios apklausos rezultatai
Ar esate patenkintas atlyginimo padidinimu?
1. Taip, nes tai rodo, kad padėtį stengiamasi gerinti.  9%
2. Ne, nes padidinimas buvo labai menkas ir jo beveik nepajutau.  69%
3. Man nerūpi, nes ketinu palikti tarnybą.  21%
Apklausų archyvas

Naujienos iš policijos departamento

Mūsų padaliniai

flash