Nacionalinis pareigūnų profesinių sąjungų susivienijimas

     LT | EN | RU   |   2020 Rugsėjo 24, Ketvirtadienis 01:04   |   Paieška   |   Greitoji paieška
V. Mykolaičio-Putino g. 5 Vilnius, LT-03106 | Telefonas (8~5) 271 6118 | Faksas (8~5) 212 3273 | El. paštas info@pareigunai.lt

NPPSS atstovai Europos pareigūnams aktualias problemas sprendžia EuroCOP komiteto posėdyje

2016-04-26

Balandžio 26-27 dienomis Terremolinos mieste, Ispanijoje vyksta Europos policijos konfederacijos (EuroCOP) vykdomojo komiteto posėdis, kuriame dalyvauja statutinius pareigūnus vienijančių profesinių sąjungų atstovai iš daugiau kaip 20 Europos valstybių, JAV, Kanados, Australijos, Naujosios Zelandijos ir kt. Susitikime bus aptarta konfederacijos veikla, dalyvavimas Europos institucijų politikos formavime, kova su terorizmu, policijos situacija migrantų krizės fone, pareigūnų pensijų, šalių-narių probleminiai ir kiti klausimai.

Kaip ir kasmet, susitikime dalyvauja ir Nacionalinio profesinių sąjungų susivienijimo atstovai, siekiantys kaupti gerąją patirtį ir skleisti vieningų Europos teisėsaugos standartų idėją. NPPSS teigimu, privalu diskutuoti apie Europos teisėsaugos kultūrą, kuria siekiama nustatyti vieningus paslaugų kokybės, mokymo, sveikatos, saugumo, įrangos, darbuotojų skaičiaus ir biudžeto standartus. Reikalavimai būtų privalomi visoms ES narėms.  

„Šiais metais posėdyje dalyvaus ir JAV, Kanados, Australijos, Naujosios Zelandijos policijos profesinių sąjungų atstovai, turintys Europos valstybėms neįprastas pareigūnų atstovavimo tradicijas, policijos veiklos struktūras. Sieksime sužinoti, kaip jie atstovauja savo narius, vertina pačio policininko darbą, koks jų požiūris į teisėsaugą ir kokį dėmesį tam skiria valdžia. EuroCOP yra puiki terpė užmegzti ryšius su pažangių valstybių teisėsaugos sistemą atstovaujančiomis organizacijomis, kaupti gerąją patirtį ir teikti siūlymus Lietuvoje“, - teigia NPPSS vadovas Vladimir Banel.

Išsami informacija apie vykusį renginį bus pateikta artimiausiu metu.

NPPSS informacija


Daugiau naujienų

Apklausa

Ar pritariate pareigūnų pensijinio amžiaus padidinimui iki 25 metų?
Praėjusios apklausos rezultatai
Ar esate patenkintas atlyginimo padidinimu?
1. Taip, nes tai rodo, kad padėtį stengiamasi gerinti.  9%
2. Ne, nes padidinimas buvo labai menkas ir jo beveik nepajutau.  69%
3. Man nerūpi, nes ketinu palikti tarnybą.  21%
Apklausų archyvas

Naujienos iš policijos departamento

Mūsų padaliniai

flash