Nacionalinis pareigūnų profesinių sąjungų susivienijimas

     LT | EN | RU   |   2020 Rugsėjo 30, Trečiadienis 07:26   |   Paieška   |   Greitoji paieška
V. Mykolaičio-Putino g. 5 Vilnius, LT-03106 | Telefonas (8~5) 271 6118 | Faksas (8~5) 212 3273 | El. paštas info@pareigunai.lt

Laimėta byla: už sutrikdytą sveikatą pareigūnui priteistas žalos atlyginimas

2016-05-20

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato rinktinės „Vytis“ pareigūnui, vykdant tarnybą į kairę plaštaką įkando šuo. Pareigūnui buvo nustatytas lengvas sveikatos sutrikdymas, jis negalėjo kurį laiką tinkamai vykdyti tarnybinių funkcijų ir rūpintis šeima. Su Nacionalinio pareigūnų profesinių sąjungų susivienijimo (NPPSS) teisininkų pagalba pareigūnas kreipėsi į teismą.

Pareigūnas, sulaikydamas nusikaltusius asmenis, buvo sužalotas pastarųjų šuns, tuo metu buvusio namuose be antsnukio. Įstaigoje atlikto tyrimo metu nustatyta, kad pareigūnas susižalojo esant padidėjusio pavojaus ir rizikos sąlygomis tarnybos metu. Sulaikomi asmenys vykdė neteisėtus veiksmus ir priešinosi pareigūnams, todėl jiems buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas ir iškelta baudžiamoji byla. Atsižvelgdamas į tai, kad sužalojimus patyrė dėl atsakovų veiksmų, nukentėjusysis pateikė civilinį ieškinį dėl padarytos neturtinės žalos atlyginimo.

LR Civilinis kodeksas numato, kad naminių gyvūnų (šunys priskiriami naminiams gyvūnams) padarytą žalą privalo atlyginti jų savininkas (valdytojas), jeigu neįrodo, kad buvo numatytos aplinkybės, t. y. kad žala atsirado dėl nenugalimos jėgos arba nukentėjusiojo asmens tyčios arba didelio neatsargumo. Dėl sužalojimo pareigūnas negalėjo dirbti 17 dienų, jam buvo išduotas nedarbingumo pažymėjimas. Pareigūnui buvo priteistas žalos atlyginimas.

NPPSS informacija

 


Emma
2016-05-21 02:25:26
Bankininkas pagal profesiją, ir veikia dabar srityje mikro ir makro kreditai, turiu kapitalą, pakankamai didelis, kad noriu įdėti žinioje visiems rimti žmonės ir sąžiningas, ieško paskolos tarp 1000€ iki 500.000€. Jums reikės koreguoti kritinių skolos, sukurti savo verslą arba investuoti į nekilnojamąjį turtą, prašome susisiekti su manimi, kad gauti savo paskolos per 48 valandas ne daugiau kaip paversti savo svajones realybe. norint gauti daugiau informacijos prašome susisiekti su manimi: emma.pierrette.clevette@gmail.com

Daugiau naujienų

Apklausa

Ar pritariate pareigūnų pensijinio amžiaus padidinimui iki 25 metų?
Praėjusios apklausos rezultatai
Ar esate patenkintas atlyginimo padidinimu?
1. Taip, nes tai rodo, kad padėtį stengiamasi gerinti.  9%
2. Ne, nes padidinimas buvo labai menkas ir jo beveik nepajutau.  69%
3. Man nerūpi, nes ketinu palikti tarnybą.  21%
Apklausų archyvas

Naujienos iš policijos departamento

Mūsų padaliniai

flash