Nacionalinis pareigūnų profesinių sąjungų susivienijimas

     LT | EN | RU   |   2020 Rugsėjo 26, Šeštadienis 08:35   |   Paieška   |   Greitoji paieška
V. Mykolaičio-Putino g. 5 Vilnius, LT-03106 | Telefonas (8~5) 271 6118 | Faksas (8~5) 212 3273 | El. paštas info@pareigunai.lt

V. Banel: šiandien sužinosime, kiek lėšų kitais metais bus skirta pareigūnų pajamų didinimui

2016-06-20

Šiandien 13 val. Vidaus reikalų ministerijoje vyks ministerijos atstovų, jai pavaldžių institucijų vadovų ir pareigūnus atstovaujančių profesinių sąjungų lyderių susitikimas, kuriame bus pristatytas planuojamas 2017 metų teisėsaugos biudžetas.

Nacionalinio pareigūnų profesinių sąjungų susivienijimo (NPPSS) pirmininkas Vladimir Banel sako, kad susitikime tikisi išgirsti, kiek lėšų kitais metais planuojama skirti pareigūnų pajamų didinimui, jų aprūpinimui, kvalifikacijos kėlimus ir mokymams bei saugos ir sveikatos darbe reikalavimų įgyvendinimui.

Be to, NPPSS atstovams ne mažiau įdomu, ar VRM pavaldžios įstaigos jau pasirengusios pareigūnų darbo užmokesčio didinimui nuo šių metų liepos mėnesio.

„Teisėsaugos biudžetą, visų pirma, vertinsime „Programos 1000” kontekste. Kitų metų biudžeto projektas yra labai svarbus, nes pagal jį galėsime spręsti, kaip kuri įstaiga yra pasirengusi Vidaus tarybos statuto įgyvendinimui. Visgi neturime pamiršti dar vienos svarbios datos – šių metų liepos 1 dienos –  nuo kurios pirminės grandies teisėsaugos pareigūnų darbo užmokestis turėtų kilti ir pasiekti 600-700 eurų per mėnesį. Iš to, ką matome, atrodo, kad, pavyzdžiui, Policijos departamentas tai yra pasirengęs įgyvendinti geriau nei kitos įstaigos. Todėl iš visų vadovų tikimės išgirsti informaciją ne tik apie 2017 metų planus, tačiau ir antrą 2016 metų pusę“, - sako V. Banel.

NPPSS informacija


Daugiau naujienų

Apklausa

Ar pritariate pareigūnų pensijinio amžiaus padidinimui iki 25 metų?
Praėjusios apklausos rezultatai
Ar esate patenkintas atlyginimo padidinimu?
1. Taip, nes tai rodo, kad padėtį stengiamasi gerinti.  9%
2. Ne, nes padidinimas buvo labai menkas ir jo beveik nepajutau.  69%
3. Man nerūpi, nes ketinu palikti tarnybą.  21%
Apklausų archyvas

Naujienos iš policijos departamento

Mūsų padaliniai

flash