Nacionalinis pareigūnų profesinių sąjungų susivienijimas

     LT | EN | RU   |   2020 Rugsėjo 28, Pirmadienis 08:24   |   Paieška   |   Greitoji paieška
V. Mykolaičio-Putino g. 5 Vilnius, LT-03106 | Telefonas (8~5) 271 6118 | Faksas (8~5) 212 3273 | El. paštas info@pareigunai.lt

Pasieniečių profesinė sąjunga jau penktą kartą parėmė VSAT Vilniaus rinktinės šeimos šventę

2016-07-14

Lietuvos pasienio pareigūnų profesinės sąjungos ( LPPPS) dėka šių metų liepos pradžioje buvo suorganizuota jau penktoji Valstybės sienos apsaugos tarnybos Vilniaus rinktinės šeimos šventė. Pasieniečiai turėjo galimybę pabendrauti, pademonstruoti savo sportinius ir meninius gebėjimus. Eilę metų dėl sunkmečio šventė organizuojama nebuvo, nes trūko finansų ir pačių organizatorių.

Prieš kelerius metus LPPPS ir Pareigūnų kredito unija, norėdamos atkurti tradicijas Vilniaus rinktinėje pasitarė su rinktinės vadovais ir nusprendė atgaivinti šeimos šventės idėją. Pagal organizacijos galimybes profesinė sąjunga visuomet stengdavosi paremti renginius, kurie susiję su pasieniečių laisvalaikiu ar kvalifikacijos tobulinimu.

„Prisidėjome finansiškai, padėjome surasti daugiau rėmėjų, prisidėjome prie pačios organizacinės dalies. Šventės metu pareigūnai su šeimomis galėjo dalyvauti žaidimuose, spręsti logines užduotis, buvo renkama gražiausiai papuošta palapinė“, - pasakoje LPPPS vicepirmininkas Rimantas Liepa.

Vilniaus rinktinės šeimos šventės pirmos vietos nugalėtojais bendroje įskaitoje tapo Žagunio užkarda, antros vietos – Vilniaus oro uosto užkarda.

LPPPS ne vienerius metus rėmusi įvairius pasieniečių laisvalaikio ar kvalifikacijos tobulinimo renginius. Atsižvelgiant į tai, kad iniciatyvų yra gana daug buvo nuspręsta nustatyti aiškius rėmimo kriterijus. Sukurta sistema ir joje numatyti kriterijai, anot profesinės sąjungos atstovų, padės organizuoti pačios organizacijos darbą, administruoti rėmimo procesus, sutelkti dėmesį į tradicijų kūrimą ir skatinimą. Šiais metais LPPPS rėmė ir kinologų varžybas, kur pasieniečiai ir kitų struktūrų pareigūnai demonstravo savo augintinių gebėjimus ir profesionalumą.

Pasak tvarką sukūrusio profesinės sąjungos tarnybos pirmininko Jevgenijaus Amelino, numatyti kriterijai, kuriuos turi atitikti prašantys paramos. Žinoma, visko numatyti, matyt, neįmanoma, todėl išimčių veikiausiai bus, tačiau sukurtas pagrindas palengvins ne tik mūsų, bet ir norinčiųjų gauti paramą kasdienybę“, - teigia J. Amelinas.

LPPPS informacija


Daugiau naujienų

Apklausa

Ar pritariate pareigūnų pensijinio amžiaus padidinimui iki 25 metų?
Praėjusios apklausos rezultatai
Ar esate patenkintas atlyginimo padidinimu?
1. Taip, nes tai rodo, kad padėtį stengiamasi gerinti.  9%
2. Ne, nes padidinimas buvo labai menkas ir jo beveik nepajutau.  69%
3. Man nerūpi, nes ketinu palikti tarnybą.  21%
Apklausų archyvas

Naujienos iš policijos departamento

Mūsų padaliniai

flash