Nacionalinis pareigūnų profesinių sąjungų susivienijimas

     LT | EN | RU   |   2020 Rugsėjo 24, Ketvirtadienis 00:48   |   Paieška   |   Greitoji paieška
V. Mykolaičio-Putino g. 5 Vilnius, LT-03106 | Telefonas (8~5) 271 6118 | Faksas (8~5) 212 3273 | El. paštas info@pareigunai.lt

VSAT vadas R. Požėla: pasieniečiai uždirbs ne mažiau nei kiti vidaus reikalų sistemos pareigūnai

2016-08-02

Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) vadas Renatas Požėla užtikrino, kad pasieniečių atlyginimai nebus mažesni nei kitų vidaus reikalų sistemoje dirbančių pareigūnų, tai yra pradedantis pareigūnas uždirbs ne mažiau nei 500 eurų „į rankas“.

Lietuvos pasienio profesinės sąjungos (LPPPS) atstovai pakartotinio susitikimo su R. Požėla metu aptarė pareigūnų atlyginimo didinimo ir neeilinių bei eiliniu vertinimų organizavimo tvarkas.

Dar šių metų pavasarį VSAT vadas minėjo, kad ketvirtą ketvirtį pasieniečiai pajaus pertvarkos, rinktinių reorganizacijos finansinį efektą, nes bus investuojama į pareigūnų motyvacijos dinimas, tai yra jų algų augimą ir kvalifikacijos kėlimą. Be to, dar sausio mėn. metinio ataskaitinio susirinkimo metu R. Požėla akcentavo, kad mažiausias planuojamas atlygis VSAT – 500-550 eur, atskaičius mokesčius. Susitikimo su profesinės sąjungos atstovais metu vadas patvirtinto, kad anksčiau pateikti VSAT pareigūnų atlyginimai nuo šių metų liepos ir kitų metų sausio buvo tik pirmininiai, artimiausiu metu bus pateikti tikslūs paskaičiavimai del programos 1000 igyvendinimo.

Profesinė sąjunga jau anksčiau siūlė tiems pareigūnams, kurių po 2016 m. sausio 1 d. nustatytas koeficientas nuo aukštesniojo skiriasi 0,01-0,09, taip pat būtų organizuojami neeliniai vertinimai dar šiemet. VSAT su šiuo siūlymu sutiko. Vertinimus planuojama vykdyti antrą šių metų pusmetį, kai tik bus baigtas vertinimo komisijų narių privalomų mokymų procesas.

Anot LPPPS, tarp priemonių didinti pareigūnų atlygį turėtų būti organizuojami eiliniai ir neeiliniai vertinimai, tinkamai apmokama už viršvalandžius. Profesinės sąjungos atstovai VSAT pateikė viršvalandžių skaičiavimo tvarkos projektą, šiuo metu jis baigiamas derinti su VSAT.

Plačiau apie rekomendacijas: suminė darbo laiko apskaita

Apie ankstesnius susitikimus: LPPPS susitikime su VSAT vadovybe sprendė pareigūnams aktualius klausimus


Daugiau naujienų

Apklausa

Ar pritariate pareigūnų pensijinio amžiaus padidinimui iki 25 metų?
Praėjusios apklausos rezultatai
Ar esate patenkintas atlyginimo padidinimu?
1. Taip, nes tai rodo, kad padėtį stengiamasi gerinti.  9%
2. Ne, nes padidinimas buvo labai menkas ir jo beveik nepajutau.  69%
3. Man nerūpi, nes ketinu palikti tarnybą.  21%
Apklausų archyvas

Naujienos iš policijos departamento

Mūsų padaliniai

flash