Nacionalinis pareigūnų profesinių sąjungų susivienijimas

     LT | EN | RU   |   2020 Rugsėjo 27, Sekmadienis 16:18   |   Paieška   |   Greitoji paieška
V. Mykolaičio-Putino g. 5 Vilnius, LT-03106 | Telefonas (8~5) 271 6118 | Faksas (8~5) 212 3273 | El. paštas info@pareigunai.lt

VA ITĮPS kviečia konsultuotis dėl pokyčių Viešojoje ir Kriminalinėje policijoje

2016-08-03

Vilniaus AVPK pradeda įgyvendinti Viešosios ir kriminalinės policijos darbo organizavimo pokyčius. Vykstant pokyčiams ypatingai svarbu subalansuoti įstaigos ir darbuotojų interesus. Siekiant apginti darbuotojų interesus ir suvaldyti rizikas, galimai kilsiančias pokyčių kontekste, Vilniaus apskrities ikiteisminio tyrimo įstaigų profesinė sąjunga (VA ITĮPS) pokyčių laikotarpių atidaro konsultacinę liniją.

Profesinė sąjunga rekomenduoja atidžiai įvertinti teikiamus pasirašyti dokumentus (sutikimus, prašymus ir pan.) ir,  jei kyla neaiškumų,  - pasikonsultuoti su profesinės sąjungos atstovais. VA ITĮPS jau gavo dalį informacijos apie tai, kaip planuojama įgyvendinti pokyčius, tačiau kiekvieno pareigūno aktyvumas yra ne mažiau svarbus.

Iškilus klausimams, kilus įtarimams dėl galimai pažeidžiamų Jūsų teisių ar kitais su pokyčių įgyvendinimu susijusiais klausimais galite kreiptis:

El. paštu: info@pareigunai.lt , tel. 8 5 271 6118, 86 7198974 arba asmeniškai atvykus į profesinės sąjungos buveinę (V. Mykolaičio - Putino g. 5, Vilnius). Nepamirškite nurodyti savo kontaktų, kad galėtumėme  su Jumis susisiekti ir  atsakyti į rūpimus klausimus.  

Sieksime padėti rasti atsakymus į esminius klausimus: kaip bus vykdoma tarnyba po pokyčių įgyvendinimo, ko gali tikėtis pareigūnas reorganizacijos metu ir ką reikėtų padaryti savo interesams apsaugoti.

NPPSS Teisės skyrius


Daugiau naujienų

Apklausa

Ar pritariate pareigūnų pensijinio amžiaus padidinimui iki 25 metų?
Praėjusios apklausos rezultatai
Ar esate patenkintas atlyginimo padidinimu?
1. Taip, nes tai rodo, kad padėtį stengiamasi gerinti.  9%
2. Ne, nes padidinimas buvo labai menkas ir jo beveik nepajutau.  69%
3. Man nerūpi, nes ketinu palikti tarnybą.  21%
Apklausų archyvas

Naujienos iš policijos departamento

Mūsų padaliniai

flash