Nacionalinis pareigūnų profesinių sąjungų susivienijimas

     LT | EN | RU   |   2020 Lapkričio 01, Sekmadienis 04:01   |   Paieška   |   Greitoji paieška
V. Mykolaičio-Putino g. 5 Vilnius, LT-03106 | Telefonas (8~5) 271 6118 | Faksas (8~5) 212 3273 | El. paštas info@pareigunai.lt

Kredito unijos naujienos

Tradiciškai prisidėjome prie Vilniaus rinktinės pasieniečių šventės

2015-07-02

Birželio 29-ąją vyko itin atsakingos profesijos darbuotojų - pasieniečių diena. Pareigūnų kredito unija tradiciškai prisidėjo prie Vilniaus rinktinės teritorinio padalinio šventės/renginio įgyvendinimo.

Šventės metu Vilniaus rinktinės užkardos atstovai varžėsi įvairiose rungtynėse, o geriausieji buvo apdovanoti Pareigūnų kredito unijos įsteigtais prizais. Šventėje, kaip ir kasmet, nestigo geros nuotaikos ir puikių emocijų.

Lietuvos pasienio pareigūnų profesinės sąjungos vadovas ir Pareigūnų kredito unijos vadybos narys Vladimir Banel džiaugėsi, jog renginyje dalyvavo išties gausus pasieniečių būrys ir pabrėžė, jog šventė kasmet turi vis daugiau pramogų.

„Į jau tradiciją tapusią Vilniaus rinktinės pasieniečių šeimos šventę susirinko net 160 žmonių! Prieš ketverius metus Lietuvos pasienio pareigūno profesinė sąjunga ir Pareigūnų kredito unija padėjo atgaivinti laisvalaikio iniciatyvas. Jos remiamos ir palaikomos iki šiol, - apie renginį kalbėjo V. Banel. – Šiais metais vyko ne tik tradicinės naujokų krikštynos, komandos taip pat varžėsi įvairiose sporto rungtyse ir aiškinosi kas yra geriausias Eurovizijos konkurse“.

Pareigūnų kredito unija taip pat džiaugiasi, jog šiemet parėmė ne tik Vilniaus pasieniečių rinktinę. Liepos 3-ią dieną prisidėjome ir prie Pagėgių rinktinės šventės įgyvendinimo.

Dar kartą visus sveikiname su praėjusia pasieniečių dieną!


Daugiau naujienų

Apklausa

Ar pritariate pareigūnų pensijinio amžiaus padidinimui iki 25 metų?
Praėjusios apklausos rezultatai
Ar esate patenkintas atlyginimo padidinimu?
1. Taip, nes tai rodo, kad padėtį stengiamasi gerinti.  9%
2. Ne, nes padidinimas buvo labai menkas ir jo beveik nepajutau.  69%
3. Man nerūpi, nes ketinu palikti tarnybą.  21%
Apklausų archyvas

Naujienos iš policijos departamento

Mūsų padaliniai

flash