Nacionalinis pareigūnų profesinių sąjungų susivienijimas

     LT | EN | RU   |   2020 Lapkričio 01, Sekmadienis 03:33   |   Paieška   |   Greitoji paieška
V. Mykolaičio-Putino g. 5 Vilnius, LT-03106 | Telefonas (8~5) 271 6118 | Faksas (8~5) 212 3273 | El. paštas info@pareigunai.lt

Kredito unijos naujienos

Geros iniciatyvos teauga! Pareigūnų kredito unijos bendruomenių rėmimo programos paraiškų konkurso rezultatai

2016-01-19

Didelio susidomėjimo sulaukęs Pareigūnų bendruomenių rėmimo programos paraiškų konkursas baigėsi. Pareigūnų kredito unija 2016 m. rems šešiolika policijos pareigūnų bendruomenių projektų ir tam bendrai skirs 3070 eurų sumą.

Pareigūnų kredito unija (PKU) turi ilgą pareigūnų iniciatyvų rėmimo istoriją. Planingam rėmimui jau antrus metus tarnauja PKU Pareigūnų bendruomenių rėmimo programa. Šiemet ji stipriai išsiplėtė teritoriškai – paraiškas galėjo teikti visos Lietuvos policijos pareigūnų bendruomenės. Yra planų kitąmet programą daryti dar atviresnę ir pakviesti joje dalyvauti dar daugiau ir kitų sričių pareigūnų.

Programa siekia skatinti, atkurti pareigūnų, jų šeimos narių tradicijas, populiarinti finansinės kooperacijos veiklą tarp pareigūnų ir darbuotojų, prisidėti gerinant tarnybos aplinką ir  skatinant pareigūnų iniciatyvas bei saviraišką.

Šiemet gavome 23 paraiškas iš įvairių miestų ir rajonų: iš Trakų, Ukmergės, Kupiškio, Anykščių, Elektrėnų, Marijampolės, Šiaulių, Mažeikių, Zarasų, Pagėgių, Kauno, Vilniaus. Nepaprastai smagu matyti tokią plačią geografiją. Pareiškėjai – komisariatų kolektyvai, struktūriniai ir teritoriniai policijos įstaigų padaliniai, darbuotojų asociacijos, bendruomenės, klubai, veteranų organizacijos.

Paraiškų teikimo terminas baigėsi 2015 m. gruodžio 31 d. Paraiškų vertinimas atliktas kiekvienam iš penkių komisijos narių išreitingavus gautus projektus, tada rezultatai sumuoti ir išvestas bendras rezultatas. Galutinis sprendimas patvirtintas 2016 m. sausio 19 dieną įvykusiame PKU valdybos posėdyje.

Projektai tikrai nustebino vertinimo komisiją – solidūs, brandūs, apgalvoti. Ir išradingi! Kolegos, jūs tikrai apsidžiaugsite, jei jums teks pamatyti, sudalyvauti, prisidėti prie šių bendruomeninių projektų įgyvendinimo! Ir ne tik nugalėjusiųjų projektų. Nuoširdžiai sveikindami šio konkurso nugalėtojus tikime, kad visi pateikti projektai bus įgyvendinti. Juk Jūs, Jūsų idėjos kuria kokybišką laisvalaikį, jaukią tarnybos aplinką, galimybes sėkmingai derinti karjerą ir šeimą. Parama tik palengvina užduotį, tačiau kuriate tik Jūs.

Savo ruožtu pažadame, kad konkursų pareigūnams dar bus, tad geros idėjos teneslūgsta – geros idėjos teauga!

Pareigūnų kredito unija – kooperatinė finansinė institucija, kurios veiklos ir valdymo pagrindą sudaro profesinė bendruomenė.  Teikiame visas bankines paslaugas. Dirbame tam, kad Pareigūnų unija būtų ne tik patikimu, bet ir draugišku banku savo nariams. Tokiu, kuris skatina bendravimą, žinias, pasitikėjimą.

Daugiau informacijos: PKU administracijos asistentė Eglė Bagdzevičiūtė, tel. 8 5 215 71 04, el p. administracija@pareigunuunija.lt bei svetainėje www.pareigunuunija.lt

2015-2016m. Pareigūnų bendruomenių rėmimo programos paraiškų konkursą laimėjusieji projektai 


PKU informacija


Daugiau naujienų

Apklausa

Ar pritariate pareigūnų pensijinio amžiaus padidinimui iki 25 metų?
Praėjusios apklausos rezultatai
Ar esate patenkintas atlyginimo padidinimu?
1. Taip, nes tai rodo, kad padėtį stengiamasi gerinti.  9%
2. Ne, nes padidinimas buvo labai menkas ir jo beveik nepajutau.  69%
3. Man nerūpi, nes ketinu palikti tarnybą.  21%
Apklausų archyvas

Naujienos iš policijos departamento

Mūsų padaliniai

flash