Nacionalinis pareigūnų profesinių sąjungų susivienijimas

     LT | EN | RU   |   2020 Lapkričio 01, Sekmadienis 03:26   |   Paieška   |   Greitoji paieška
V. Mykolaičio-Putino g. 5 Vilnius, LT-03106 | Telefonas (8~5) 271 6118 | Faksas (8~5) 212 3273 | El. paštas info@pareigunai.lt

Kredito unijos naujienos

Atostogaukite, o paskui prasitęskite atostogas su PKU!

2016-05-03

Mieli kolegos, ar pastebite, kad atostogos kone visada būna per trumpos?! Pasinaudokite Pareigūnų kredito unijos (PKU) pasiūlymu nariams ir prasitęskite atostogas - laimėkite kelionę!

Skelbiame konkursą esamiems ir naujiems Pareigūnų kredito unijos nariams. Daryti Jums nereikės beveik nieko, tik atostogauti ir aprašyti, kaip atostogaujant sekėsi taupyti. Taip, skelbiame rašinių konkursą, kurio prizas tikrai vertas Jūsų pastangų! Rašinių ilgis neribojamas, rašykite, kiek reikia temai atskleisti, tačiau nebūtinai laimės tas, kas parašys daugiau. Istorijas skaitys ir vertins PKU suburta komisija, kurioje iš mažiausiai keturių vertinimo komisijos narių bus bent vienas pareigūnas ir vienas rašytojas.

Siųskite mums istorijas el. paštu į info@pareigunuunija.lt nuo gegužės 1d. iki rugpjūčio 15d., o mes vienam iš Jūsų rudenį padovanosime savaitgalio kelionę dviems į vieną iš Europos miestų! Apmokėsime ir skrydį, ir viešbutį. Kelionės vieta teliks paslaptimi, o kelionės datą galėsite pasirinkti iš poros pasiūlymų.

Jei prireiks atostogų paskolos - iki 1000 EUR paskolą išduosime per vieną dieną. Maksimalus paskolos terminas - 12 mėnesių. Imant iki 500 Eur paskolą taikomas 15 Eur administravimo mokestis, imant paskolą, kurios dydis 500-1000 Eur paskolos administravimo mokestis bus 30 Eur. Ir viskas! Daugiau jokių mokesčių, kiek paimsite, tiek grąžinsite!

Pareigūnų kredito unija (PKU) – kooperatinė finansinė institucija, kurios veiklos ir valdymo pagrindą sudaro profesinė bendruomenė. Teikiame visas bankines paslaugas. Dirbame tam, kad Pareigūnų unija būtų ne tik patikimu, bet ir draugišku banku savo nariams. Tokiu, kuris skatina bendravimą, žinias, pasitikėjimą.

Daugiau informacijos PKU interneto svetainėje www.pareigunuunija.lt
El paštu: info@pareigunuunija.lt ; Tel.: (8 5) 260 89 34, 8 673 98414
 


Daugiau naujienų

Apklausa

Ar pritariate pareigūnų pensijinio amžiaus padidinimui iki 25 metų?
Praėjusios apklausos rezultatai
Ar esate patenkintas atlyginimo padidinimu?
1. Taip, nes tai rodo, kad padėtį stengiamasi gerinti.  9%
2. Ne, nes padidinimas buvo labai menkas ir jo beveik nepajutau.  69%
3. Man nerūpi, nes ketinu palikti tarnybą.  21%
Apklausų archyvas

Naujienos iš policijos departamento

Mūsų padaliniai

flash