Nacionalinis pareigūnų profesinių sąjungų susivienijimas

     LT | EN | RU   |   2020 Rugsėjo 27, Sekmadienis 15:29   |   Paieška   |   Greitoji paieška
V. Mykolaičio-Putino g. 5 Vilnius, LT-03106 | Telefonas (8~5) 271 6118 | Faksas (8~5) 212 3273 | El. paštas info@pareigunai.lt

Kredito unijos naujienos

Vytauto Bako sveikinimas policijos dienos proga

2013-10-02

Spalio antroji - ypatinga diena pareigūnams. Būtent šią dieną yra minima angelų sargų – policijos diena. Ta proga pateikiame „Pareigūnų kredito unijos“ vadybos pirmininko Vytauto Bako sveikinimą.

Su Angelų sargų – policijos diena!

Akivaizdu, kad policija keičiasi, joje pradedama skatinti iniciatyvos, lyderystė, vertinami ir pastebimi sėkmės pavyzdžiai.

Dėl savo sėkmių ir nesėkmių mes vis garsiau diskutuojame su visuomene ir tarpusavyje, pradedame girdėti vienas kitą ir nuo to daromės tvirtesni.  Kalbėdamiesi ir veikdami drauge sulaukiame daugiau pozityvaus dėmesio, supratimo ir „blaivaus“ vertinimo.  Garsiai 2013 metais nuskambėję  įvykiai parodė, kad kartu sugebame įveikti populizmą ir nesikarščiuodami paaiškinti labai sudėtingas situacijas, į kurias patenkame dirbdami savo darbą. Išvengti Lietuvoje taip įprasto „aukojimo“ tik dėl to, kad tokia buvo tradicija. Kai reikia, sugebame susitelkti ir bendrai oriai atstovauti mūsų profesinius interesus! Sugebame susiburti, tariamės ir dažniausiai randame sprendimus, kurie mums taip reikalingi.  Mes sugebame atkurti tradicijas ir kuriame naujas. Tai stiprina saugumo ir orumo jausmą.

Policijos dienos proga linkiu daugiau drąsos, tikėjimo savo jėgomis, iniciatyvos, bendradarbiavimo ir artimųjų meilės. Linkiu laimės Jūsų šeimos nariams ir artimiesiems. Saugios tarnybos Jums.

Pagarbiai,

Vytautas Bakas

Pareigūnų kredito unijos valdybos pirmininkas ir administracijos vadovas

2008-2012 m. Nacionalinio pareigūnų profesinių sąjungų susivienijimo pirmininkas


Daugiau naujienų

Apklausa

Ar pritariate pareigūnų pensijinio amžiaus padidinimui iki 25 metų?
Praėjusios apklausos rezultatai
Ar esate patenkintas atlyginimo padidinimu?
1. Taip, nes tai rodo, kad padėtį stengiamasi gerinti.  9%
2. Ne, nes padidinimas buvo labai menkas ir jo beveik nepajutau.  69%
3. Man nerūpi, nes ketinu palikti tarnybą.  21%
Apklausų archyvas

Naujienos iš policijos departamento

Mūsų padaliniai

flash