Nacionalinis pareigūnų profesinių sąjungų susivienijimas

     LT | EN | RU   |   2020 Rugsėjo 27, Sekmadienis 17:33   |   Paieška   |   Greitoji paieška
V. Mykolaičio-Putino g. 5 Vilnius, LT-03106 | Telefonas (8~5) 271 6118 | Faksas (8~5) 212 3273 | El. paštas info@pareigunai.lt

Kredito unijos naujienos

„Pareigūnų kredito unija“ 2014-aisiais: skatinsime bendradarbiavimą ir finansinį švietimą

2014-01-14

„Pareigūnų kredito unija“ 2014-aisias metais ketina tęsti pradėtus darbus - toliau teikti įvairias kooperatinės finansinės institucijos paslaugas bet taip pat vykdyti naujus projektus. Itin didelį dėmesį šiais, žirgo metais, kredito unija skirs bendravimui ir bendradarbiavimui – stengsimės, jog kuo daugiau kooperuotųsi įvairių Vilniaus teisėsaugos organizacijų atstovai.

Bus siekiama tradicijų, jų puoselėjimo, šiltos atmosferos skatinimo įvairiose Vilniaus institucijose. Šias klausimais ketinama pasitelkti įvairių sričių (ekonomikos, vadybos, komunikacijos ir t.t.) specialistus. Unija stengsis, jog jos nariai ir partneriai norėtų keisti aplinką ir jei yra kuo nors nepatenkinti, nebijotų keistis patys.
 

Skirsime dėmesį finansiniam švietimui
 

Be to, „Pareigūnų kredito unija“ ketina skirti didelį dėmesį finansiniam švietimui. Žmonėms sieks patarti, kaip atsakingai naudoti finansus, pabrėš išlaidų planavimą.
 

Kadangi, šiais metais pareigūnams šiek tiek didės užmokestis, jie bus skatinami taupyti ateičiai – sau ar savo atžaloms.  Taupyti, kartu su „Pareigūnų kredito unija“ išties turėtų būti palanku, kadangi ši finansinė institucija ir toliau ketina laikytis politikos, jog indėlius žmonės gali laikyti šiek tiek palankesnėmis sąlygomis, nei bankuose.
 

Vienas iš „Pareigūnų kredito unijos“ moto ir toliau bus: „svarbiausia, ne pelnas, o augimas ir pagalba žmonėms“. Padedant žmonėms tiesiog natūraliai vyks augimo procesas, o tai savaime turėtų didinti ir pelną.
 

Prisidėsime prie įvairių renginių

Vasarą „Pareigūnų kredito unija“ organizuos pareigūnų sportikiadą  - Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato ir Vilniaus apskrities ikiteisminio tyrimo įstaigų profesinės sąjungos darbuotojų ir jų šeimų sporto žaidynes.
 

Šiame renginyje pareigūnai ir jų šeimų atstovai varžytųsi įvairiose rungtyse ir siektų geriausio sportininko vardo. Sportikiadoje turėtų dalyvauti bent 300 dalyvių.

Dar didesnis dėmesys, nei ankstesniais metais, bus skirtas metų vadovo-lyderio rinkimams. Pastarieji šį sykį bus pradėti kur kas anksčiau, kadangi , bus siekiama, kad dalyvautų kuo daugiau žmonių. Nominuotieji dalinsis savo pasiekimais ir bandys parodyti, jog išties šaunu dirbti Vilniaus apskrities policijoje.
 

„Pareigūnų kredito unija“ taip pat ir toliau ketina smarkiai prisidėti prie socialinio projekto „Atsisakyk greituko“ bei bendradarbiauti su kitais renginiais.


Daugiau naujienų

Apklausa

Ar pritariate pareigūnų pensijinio amžiaus padidinimui iki 25 metų?
Praėjusios apklausos rezultatai
Ar esate patenkintas atlyginimo padidinimu?
1. Taip, nes tai rodo, kad padėtį stengiamasi gerinti.  9%
2. Ne, nes padidinimas buvo labai menkas ir jo beveik nepajutau.  69%
3. Man nerūpi, nes ketinu palikti tarnybą.  21%
Apklausų archyvas

Naujienos iš policijos departamento

Mūsų padaliniai

flash